Plekken vol liefde, vaak zonder budget.

 
Tien uur lang, verdeeld over twee dagen, fotografeerde ik voor een opdrachtgever. Tussen gesprekken aan tafel en blikken van concentratie, genot en plezier voelde ik weer wat een rijkdom het is dat ik dit mag doen. Dat mensen mij toelaten in hun wereld en vertrouwen dat ik zie wat ertoe doet.

Maar ik weet ook dat er veel mooie initiatieven zijn die nooit zo’n aandacht krijgen. En dat knaagt.

Die buurtmoestuin met meer idealen dan budget. De sociale werkplaatsen. Startende makers met een groot hart en kleine portemonnee. Een stichting die draait op vrijwilligers, giften en goede wil. Plekken waar minstens zoveel liefde en toewijding zit, maar waar professionele foto’s vaak iets zijn voor later. Of alleen om van te dromen.

Maar wat als dat later gewoon nu kan zijn? Dus bedacht ik iets wat heel erg bij mij past, waar ik heel blij van word en stiekem best trots op ben.

Als jij mij een opdracht geeft van twee dagdelen (8 uur of meer), mag je een Storytelling fotoreportage van 2 uur (los van jouw eigen uren) doorgeven aan een initiatief dat jou raakt. Niet als korting of actie, maar als een manier om samen iets moois te doen. Want wat is er mooier dan een verhaal (door)geven?

Jij mag kiezen wie ik ga fotograferen. Wie mag straks met een glimlach terugkijken op beelden die hun verhaal vertellen? Wie verdient het om even in het zonnetje gezet te worden? Ik ga graag op pad, met mijn camera en nieuwsgierigheid, om dat verhaal vast te leggen.

Want wat ik doe is verhalen zichtbaar maken. Of het nu gaat om jouw werk, jouw passie, of dat van een ander. Elk verhaal doet ertoe.

Welk onzichtbare verhaal help jij zichtbaar maken? Wie zou jij verrassen?

Liefs,
Esther